Adwokatura Polska Logo

BEZPŁATNA PORADA 24H

Poznaj szczegóły !

adwokat Katowice

PRAWO CYWILNE

Znajdujemy skuteczne rozwiązania

adwokat Chorzów

PRAWO RODZINNE

Znajdujemy skuteczne rozwiązania

kancelaria adwokacka Katowice

PRAWO KARNE

Znajdujemy skuteczne rozwiązania

doradztwo prawne Katowice

Porady prawne - doradztwo prawne

 

Nasza kancelaria składa się z najlepszych adwokatów, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie oraz gwarantują porady oraz doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Świadczona przez nich pomoc prawna ma na celu chronić interesy naszych klientów oraz wspierać ich poszczególne działania.

 

Do usług w zakresie pomocy prawnej zaliczamy:

 

Pomoc prawna świadczona jest w ramach zawodów zaufania publicznego (adwokat, radca prawny, notariusz) oraz zawodu doradcy prawnego. Ci ostatnio mogą również pełnić funkcję pełnomocnika w postępowaniu administracyjnym oraz w niektórych sprawach cywilnych, pod warunkiem, że posiadają podpisana z klientem stałą umowę zlecenia. Porady prawne mogą dotyczyć również kwestii prawa autorskiego, a także ochrony wizerunku.

Nasze usługi są również świadczone w sprawach:

Z zakresu prawa rodzinnego:

W sprawach karnych:

W sprawach gospodarczych:

 

 W sprawach podatkowych:

 

Nasze usługi obejmują także swoim zakresem prawo handlowe, transportowe, budowlane oraz inne dziedziny, w tym pomoc prawną w postępowaniu administracyjnym. Zajmujemy się obsługą zarówno osób indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Usługi prowadzimy z należytą starannością oraz troską o dobro Klientów, których stale informujemy o przebiegach postępowania oraz pilnujemy, by żadna sytuacja nie była dla nich przykrym doświadczeniem.

Zakres naszych obowiązków dotyczy również obsługi prawnej firm oraz spółek. Naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie jeśli chodzi o sprawy związane z działalnością gospodarczą. Do wszystkich osób, które zdecydowały się nam zaufać stosujemy indywidualne podejście oraz proponujemy najlepsze rozwiązania, które dostosowujemy do każdej sytuacji. Nieustannie również podnosimy standardy oferowanych przez nas usług, dzięki czemu świadczona przez nas pomoc jest kompleksowa oraz skuteczna.

 

Każda współprace rozpoczynamy od kompleksowego rozpoznania zgłaszanych problemów prawnych oraz przewidywania jakie mogą wystąpić w przyszłości. Podstawą naszych działań jest bezpośredni kontakt z Klientem – osobisty lub telefoniczny, mailowy- a także analiza przedstawionych nam dokumentów. Następnie przedstawiamy alternatywne rozwiązania i podczas konsultacji wspólnie ustalamy z Klientem najlepsze i najstosowniejsze dla niego rozwiązania. W każdym przypadku to Klient jest osobą decydującą, do której należy ostateczne podjęcie decyzji. Naszym zadaniem jest jedynie doradztwo oraz późniejsza pomoc w osiągnięciu ich celów.

 

Porady prawne z NKR

 

Świadczone przez nas porady prawne są całkowicie bezpłatne. Możliwe jest to dzięki ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej, która weszła w życie 1 stycznia 2016 roku. Na jej podstawie bezpłatne porady prawne może świadczyć doradca podatkowy, a także osoba, która

 

 

 

KANCELARIE ADWOKACKIE
NIDA - KANCELARIA - ROSTAŃSKA

Kompleksowe i doraźne doradztwo prawne dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.  Prawo cywilne, rodzinne, sprawy karne i gospodarcze oraz podatkowe. W ofercie spadki, alimenty, rozwód i porady prawne.

BIURO W KATOWICACH


Plac Pod Lipami 5
40-467 Katowice

tel./fax +48 32 603 61 68

tel. +48 698 694 311

nkr@nkr.com.pl

BIURO W CHORZOWIE


ul. Kościuszki 6
41-500 Chorzów

tel./fax +48 32 603 61 68

tel. +48 698 694 311

nkr@nkr.com.pl

Nida Kołodziejczyk Rostańska - Kancelaria prawna Katowice Chorzów