Adwokatura Polska Logo

BEZPŁATNA PORADA 24H

Poznaj szczegóły !

adwokat Katowice

PRAWO CYWILNE

Znajdujemy skuteczne rozwiązania

adwokat Chorzów

PRAWO RODZINNE

Znajdujemy skuteczne rozwiązania

kancelaria adwokacka Katowice

PRAWO KARNE

Znajdujemy skuteczne rozwiązania

doradztwo prawne Katowice

OFERTA

Usługi świadczone przez Kancelarie obejmują kompleksowe jak i doraźne doradztwo prawne na rzecz klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców - w zakresie prawa cywilnego, karnego i gospodarczego, a także podatkowego.

Zespół Kancelarii współpracuje z każdym z Klientów w oparciu o indywidualne uzgodnienia w zakresie zakresu świadczonej pomocy prawnej w celu jak najlepszego i najdokładniejszego dopasowania do potrzeb każdego Klienta oraz jak najlepszego i najpełniejszego zabezpieczenia jego interesów prawnych. W zależności od indywidualnych potrzeb obsługa obejmuje zarówno udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych i umów, opinii, jak i kompleksowe prowadzenie sporów sądowych (w tym obrony w procesach karnych) czy też reprezentację Klientów w toku negocjacji i sporów pozasądowych.

Atutem Zespołu Kancelarii jest wysoce zindywidualizowane i "szyte na miarę" podejście do każdego Klienta. Usługi świadczone na rzecz Klientów Kancelarii mają też nie tylko rozwiązać ich aktualne problemy prawne, ale poprzez właściwe doradztwo mają stworzyć komleksowe mechanizmy zabezpieczenia interesów prawnych każdego Klienta na przyszłość.

Współpraca kancelarii z każdym Klientem rozpoczyna się od kompleksowego rozpoznania zgłoszonych problemów prawnych, już istniejących lub też mogących powstać w przyszłości, w oparciu o analizę dokumentów oraz osobisty kontakt z Klientem. Po tak dokonanej analizie Kancelaria w sposób szczegółowy prezentuje każdemu Klientowi prawną ocenę jego indywidualnej sytuacji, wskazując na możliwe alternatywne sposoby rozwiązania już zaistniałych kwestii prawnych. W każdym przypadku decyzja o przyjętym dalszym toku postępowania należy do Klienta. W toku całej współpracy z każdym z Klientów wspólpraca ta opiera się na zasadach pełnej jawności podejmowanych w imieniu Klienta działań jak i przy zachowaniu pełnej tajemnicy co do zasad wspólpracy oraz informacji uzyskanych w jej toku.

KANCELARIE ADWOKACKIE
NIDA - KANCELARIA - ROSTAŃSKA

Kompleksowe i doraźne doradztwo prawne dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.  Prawo cywilne, rodzinne, sprawy karne i gospodarcze oraz podatkowe. W ofercie spadki, alimenty, rozwód i porady prawne.

BIURO W KATOWICACH


Plac Pod Lipami 5
40-467 Katowice

tel./fax +48 32 603 61 68

tel. +48 698 694 311

nkr@nkr.com.pl

BIURO W CHORZOWIE


ul. Kościuszki 6
41-500 Chorzów

tel./fax +48 32 603 61 68

tel. +48 698 694 311

nkr@nkr.com.pl

Nida Kołodziejczyk Rostańska - Kancelaria prawna Katowice Chorzów