Adwokatura Polska Logo

BEZPŁATNA PORADA 24H

Poznaj szczegóły !

adwokat Katowice

PRAWO CYWILNE

Znajdujemy skuteczne rozwiązania

adwokat Chorzów

PRAWO RODZINNE

Znajdujemy skuteczne rozwiązania

kancelaria adwokacka Katowice

PRAWO KARNE

Znajdujemy skuteczne rozwiązania

doradztwo prawne Katowice

Adwokat Paweł Nida

 

Specjalizacja:
Sprawy gospodarcze, karne, ze szczególnym uwzględnieniem spraw karno-gospodarczych i karno-skarbowych, zwłaszcza związanych z zagadnieniami podatków, ceł oraz innych nalezności publicznoprawnych. Sprawy związane z restrukturyzacją przedsiębiorstw, reprezentacją dłużników w postępowaniach egzekucyjnych, a także obsługa procesów inwestycyjnych, w tym także obsługi inwestycji zagranicznych w Polsce (ze szczególnym uwzględnieniem transakcji transgranicznych oraz zagadnień tzw. offshore).

 

Wykształcenie:

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aplikację radcowską ukończył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu i w 2006r. został wpisany na listę adwokatów.

 

Języki obce:

Biegła znajomość angielskiego i niemieckiego, a komunikatywnie także rosyjskiego.

 

Doświadczenie zawodowe:

Praktykę zawodową rozpoczął w 2000r. prowadząc przez okres ośmiu lat praktykę "in house lawyer" kolejno w grupie przedsiębiorstw produkcyjno-technologicznych, a następnie w spółce giełdowej z branży informatycznej oraz geoinformatycznej. W latach 2006-2008 kierował Departamentem Zamówień Publicznych w spółce giełdowej, a także pełnił fukcję w organach nadzorczych spółek z tejże grupy kapitałowej.

 


Adwokat Magdalena Rostańska

 

Specjalizacja:
Sprawy karne, cywilne (głównie w prawie rodzinnym) oraz w szczególności sprawy z zakresu ochrony dóbr osobistych. Sprawy rozwodowe, o podział majątku, alimenty oraz dotyczące władzy rodzicielskiej.


Języki obce:
Posiada certyfikat FCE, biegle włada językiem angielskim.

Wykształcenie:
Wyróżniona absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego, rozpoczęła aplikację adwokacką, którą ukończyła w 2013r. W czasie studiów przez 2 lata pracowała w Studenckiej Poradni Prawnej w Sekcji Praw Człowieka.

Doświadczenie zawodowe:
W 2008 roku odbyła dwumiesięczną praktykę w Kancelarii Adwokackiej w San Diego w Kalifornii, gdzie zajmowała się sprawami z zakresu odszkodowań oraz prawa patentowego. W czasie aplikacji adwokackiej w latach 2009-2013, pracowała jako aplikant w Kancelarii Adwokackiej w Katowicach, gdzie zajmowała się sprawami z zakresu prawa karnego i cywilnego.

KANCELARIE ADWOKACKIE
NIDA - KANCELARIA - ROSTAŃSKA

Kompleksowe i doraźne doradztwo prawne dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.  Prawo cywilne, rodzinne, sprawy karne i gospodarcze oraz podatkowe. W ofercie spadki, alimenty, rozwód i porady prawne.

BIURO W KATOWICACH


Plac Pod Lipami 5
40-467 Katowice

tel./fax +48 32 603 61 68

tel. +48 698 694 311

nkr@nkr.com.pl

BIURO W CHORZOWIE


ul. Kościuszki 6
41-500 Chorzów

tel./fax +48 32 603 61 68

tel. +48 698 694 311

nkr@nkr.com.pl

Nida Kołodziejczyk Rostańska - Kancelaria prawna Katowice Chorzów